Výsledky 2.B
Kolo |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Střelci + karty |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:00 |
Experiment |
Engas |
5:2 |
(0:2) |
Varga, Mráz 3, Žúbor M.-Mučič, Hromek, |
11:30 |
Kickers |
Excalibur |
7:2 |
(2:1) |
Ostrý, Fortelný, Sláma 5-Schenk, Jelínek M., ČK: Vilím(Ec), ŽK: Schenk(Ec), |
|
12:20 |
Olymp |
FPO Blansko |
0:7 |
(0:5) |
Kratochvíl, Mokrý J.3, Žák 2, Beneš P., |
|
14:50 |
Adom |
Greens |
0:5 |
(kont.) |
Adom se nedostavil, |
|
09:00 |
Napoleon |
Gascar |
5:0 |
(kont.) |
Gascar se nedostavil, |
|
11:30 |
Chlup.pozůstalí |
RST |
7:1 |
(1:0) |
Kadlčák st. a ml.5, Švácha ml.-Rajsigl, |
|
12:20 |
Antabus |
Tornádo B |
1:5 |
(1:2) |
Niedermeier-Klapko 2, Čermák 2, Vaculík, ŽK: Fiala(A), |
|
14:50 |
Orel Obřany |
Technika B |
2:3 |
(2:2) |
Horáček, Maléř-Votava, Chrápavý, Launa, ŽK: Šesták(Ob), |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:50 |
Kickers |
Engas |
6:2 |
(2:0) |
Harenčák, Ostrý, Fortelný 3, Sláma-Gdovec, Hromek, |
10:40 |
Experiment |
Excalibur |
4:0 |
(2:0) |
Žúbor J.2 a M.2, ŽK: Žúbor M., Mráz(Ep), Vilím(Ec), |
|
13:10 |
Adom |
FPO Blansko |
0:5 |
(kont.) |
Adom se nedostavil, |
|
14:00 |
Olymp |
Greens |
1:2 |
(0:0) |
Veselý-Balát, Zvěřina T., ŽK: Smetana J.(Gr), |
|
09:50 |
Chlup.pozůstalí |
Gascar |
5:0 |
(kont.) |
Gascar se nedostavil, |
|
10:40 |
Napoleon |
RST |
4:2 |
(1:0) |
Hofírek D., Žáček Pe. a Pa.2-Rajsigl, Žák V., ŽK: Entler L.(N), Černík(RST), |
|
13:10 |
Orel Obřany |
Tornádo B |
1:2 |
(0:1) |
Adamec-Vaculík, Fiala. |
|
14:00 |
Antabus |
Technika B |
1:5 |
(0:2) |
Niedermaier-Votava, Chrápavý, Dohnal 2, Launa, ŽK: Král(A), |
|
Kolo |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Střelci + karty |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:00 |
Experiment |
Technika B |
1:6 |
(0:5) |
Večeřa-Votava 2, Nejedlý, Indra, Vykypěl 2, ŽK: Bartoněk(Te), |
11:30 |
Kickers |
Tornádo B |
8:2 |
(2:0) |
Sláma 3, Fortelný 2, Svatoš 3-Tesař, Benda, |
|
12:20 |
Greens |
RST |
5:1 |
(1:1) |
Hopjan 2, Smetana J.2, Zvěřina T.-Honek, |
|
14:50 |
FPO Blansko |
Gascar |
6:1 |
(3:1) |
Dobiášek, Kratochvíl 2, Beneš P.3-Maňák P., ŽK: Beneš M.(Bl), |
|
09:00 |
Napoleon |
Adom |
12:0 |
(5:0) |
Kmeť, Filipec 2, Žáček O.5 a Pa.3 a Pe., |
|
11:30 |
Chlup.pozůstalí |
Olymp |
4:0 |
(1:0) |
Kadlčák ml.2 a st., Švácha ml., ŽK: Švácha ml., Kadlčák st.(ChP), Vaňkovský(Ol), |
|
12:20 |
Excalibur |
Antabus |
3:0 |
(2:0) |
Berger Pe., Jelínek M., Smutný, |
|
14:50 |
Engas |
Orel Obřany |
6:0 |
(4:0) |
Kanuch, Gdovec, Gajda 3, Jakubčík, |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:50 |
Experiment |
Tornádo B |
2:2 |
(1:0) |
Večeřa, Žúbor M.-Tesař, Kratochvíl, ŽK: Cach(Ep), |
10:40 |
Kickers |
Technika B |
8:2 |
(4:0) |
Hanzálek, Dítě, Sláma 3, Fortelný, Svatoš 2-Nejedlý 2, ŽK: Indra(Te), |
|
13:10 |
FPO Blansko |
RST |
3:2 |
(2:1) |
Kratochvíl, Beneš P.2-Honek, Žák V., ŽK: Alexa(RST), |
|
14:00 |
Greens |
Gascar |
7:1 |
(3:0) |
Ježek, Hopjan 4, Hrazdílek 2-Horvát, ČK: Čaderský(G), ŽK: Krůtil, Brom(G), |
|
09:50 |
Chlup.pozůstalí |
Adom |
7:3 |
(5:1) |
Švácha st. a ml., Kadlčák ml.4, Bubílek-Majzlík, Jantač 2, |
|
10:40 |
Napoleon |
Olymp |
3:2 |
(0:0) |
Žáček O.3-Kunc A., Veselý, ŽK: Žáček Pa.(N), |
|
13:10 |
Excalibur |
Orel Obřany |
3:2 |
(1:1) |
Vilím, Schenk, Slezák-Minařík, Adamec, |
|
14:00 |
Engas |
Antabus |
4:1 |
(1:1) |
Kanuch, Gdovec, Dimceski 2-Sysel. |
|
Kolo |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Střelci + karty |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:00 |
Napoleon |
Technika B |
4:2 |
(2:1) |
Žáček Pa. 4-Dohnal, Porč, ŽK: Krátký(Te), |
11:30 |
Chlup.pozůstalí |
Tornádo B |
2:1 |
(2:1) |
Kadlčák ml., Pupp-Beránek, ŽK: Kadlčák st.(ChP), Tesař(To), |
|
12:20 |
Experiment |
Gascar |
4:9 |
(2:6) |
Novotný 2, Žúbor J., Mráz-Čaderský 3, Brom 2, Horvát, Vystrčil, Jedlička, Procházka, ČK: Varga(Ep), ŽK: Žúbor J.(Ep), Horvát(G), |
|
14:50 |
Kickers |
RST |
2:2 |
(1:0) |
Duroň, Harenčák-Žák V., Honek, ŽK: Merta(K), |
|
09:00 |
FPO Blansko |
Engas |
6:1 |
(1:0) |
Kratochvíl 2, Matuška 2, Dobiášek, Pernica-Bursák, |
|
11:30 |
Greens |
Excalibur |
4:0 |
(2:0) |
Zvěřina T., Hopjan, Ježek, Jeniš, |
|
12:20 |
Adom |
Antabus |
3:1 |
(0:1) |
Majzlík, Jantač, Růžička-Fiala, |
|
14:50 |
Olymp |
Orel Obřany |
2:6 |
(0:3) |
Kunc L., Novotný-Minařík 4, Adamec, Jeřábek, |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:50 |
Napoleon |
Tornádo B |
1:2 |
(0:1) |
Kmeť-Benda, Tesař, ŽK: Žáček Pa.(N), |
10:40 |
Chlup.pozůstalí |
Technika B |
3:1 |
(1:0) |
Švácha ml., Kadlčák st., Pumprla-Pěček, ŽK: Pěček, Vykypěl(Te), |
|
13:10 |
Kickers |
Gascar |
2:8 |
(1:3) |
Merta 2-Maňák J.2, Procházka 2, Čaderský 2, Brom, Jedlička, |
|
14:00 |
Experiment |
RST |
4:7 |
(1:3) |
Žúbor M.3 a J.-Žák V.3, Honek 2, Černík 2, ŽK: Cach(Ep), |
|
09:50 |
Greens |
Engas |
2:0 |
(0:0) |
Hopjan, Zvěřina T., |
|
10:40 |
FPO Blansko |
Excalibur |
4:0 |
(3:0) |
Dobiášek, Pernica, Beneš P., Matuška, |
|
13:10 |
Adom |
Orel Obřany |
2:3 |
(1:1) |
Majzlík, Jantač-Pivko M., Minařík, Horáček |
|
14:00 |
Olymp |
Antabus |
1:3 |
(1:3) |
Vaňkovský-Poláček, Přerovský, Sysel, ŽK: Sysel, Niedermeier(A). |
|
Kolo |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Střelci + karty |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:00 |
Greens |
Technika B |
4:1 |
(1:0) |
Hrazdílek, Rozumek, Kubes, Smetana J.-Vykypěl, ŽK: Dohnal(Te), |
11:30 |
FPO Blansko |
Tornádo B |
2:2 |
(2:1) |
Kratochvíl, Matuška-Sádecký, Benda, ŽK: Dobiášek, Rek(Bl), Beránek(To), |
|
12:20 |
Chlup.pozůstalí |
Excalibur |
1:3 |
(1:0) |
Kadlčák ml.-Berger Pe.2, Tomsa, ŽK: Kadlčák ml.(ChP), |
|
14:50 |
Napoleon |
Engas |
1:5 |
(1:4) |
Hofírek R.-Kučera 3, Endlicher, Jakubčík, ŽK: Kněžíček(N), Herold(En), |
|
09:00 |
Experiment |
Olymp |
6:2 |
(3:1) |
Žúbor J.4 a M., Veselka-Kunc L., Vaculík, ŽK: Veselka, Cach(Ep), Vaculík(Ol), |
|
11:30 |
Kickers |
Adom |
7:3 |
(2:1) |
Fortelný 3, Ostrý 2, Duroň 2-Růžička 3, |
|
12:20 |
RST |
Antabus |
3:2 |
(1:1) |
Honek 2, Žák V.-Přerovský, Vrána T., |
|
14:50 |
Gascar |
Orel Obřany |
1:5 |
(0:0) |
Procházka-Minařík 2, Pivko M., Horáček, Šesták, |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:50 |
Greens |
Tornádo B |
2:1 |
(1:1) |
Zvěřina T., Rozumek-Klapko, ŽK: Zvěřina T.(Gr), Tesař, Hrdlička(To), |
10:40 |
FPO Blansko |
Technika B |
8:3 |
(3:3) |
Beneš P.3, Dobiášek 2, Zdražil, Matuška, Rek-Dohnal 2, Vykypěl, |
|
13:10 |
Napoleon |
Excalibur |
1:1 |
(1:1) |
Entler L.-Jelínek D., ŽK: Žáček O.(N), |
|
14:00 |
Chlup.pozůstalí |
Engas |
2:0 |
(0:0) |
Pumprla, Kadlčák ml., ŽK: Kadlčák ml.(ChP), Jakubčík(En), |
|
09:50 |
Kickers |
Olymp |
2:0 |
(1:0) |
Kalus, Fortelný, |
|
10:40 |
Experiment |
Adom |
10:3 |
(3:2) |
Žúbor J.5 a M.3, Varga, Novotný-Jantač, Růžička, Smejkal K., ŽK: Majzlík(A), |
|
13:10 |
RST |
Orel Obřany |
3:3 |
(1:1) |
Šudák 2, Rajsigl-Pivko T., Šesták, Minařík, ŽK: Černík(RST), |
|
14:00 |
Gascar |
Antabus |
5:1 |
(0:0) |
Brom 2, Horvát 3-Vrána T., ŽK: Přerovský(A). |
|
Kolo |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Střelci + karty |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:00 |
Adom |
Technika B |
0:1 |
(0:0) |
Vykypěl, ŽK: Krátký(Te), |
11:30 |
Olymp |
Tornádo B |
3:4 |
(1:2) |
Kunc L.2 a A.-Tesař 2, Kratochvíl 2, ŽK: Veselý(Ol), Fiala(To), |
|
12:20 |
Engas |
Gascar |
2:2 |
(1:1) |
Jakubčík, Mučič-Krůtil, Brom, ŽK: Endlicher, Kučera, Gajda(En), Brom, Horvát(G), |
|
14:50 |
Excalibur |
RST |
3:1 |
(1:0) |
Berger Pe.2 a Pa.-Alexa, |
|
09:00 |
Experiment |
Napoleon |
2:6 |
(0:3) |
Žúbor M.2-Entler L.2, Kmeť 2, Žáček O. a Pa., ČK: Večeřa(Ep), ŽK: Žáček O., Hofírek R.(N), |
|
11:30 |
Kickers |
Chlup.pozůstalí |
5:2 |
(4:0) |
Kalus, Harenčák, Dítě 2, Hoskovec-Švácha st., Kadlčák ml., |
|
12:20 |
FPO Blansko |
Antabus |
2:1 |
(1:1) |
Kratochvíl, Beneš P.-Sysel, |
|
14:50 |
Greens |
Orel Obřany |
3:4 |
(2:2) |
Zvěřina T., Hrazdílek 2-Pivko M.2, Jeřábek, Minařík, ŽK: Ježek(Gr), Jeřábek, Tomek(Ob), |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:50 |
Adom |
Tornádo B |
4:3 |
(3:2) |
Majzlík 2, Farný, Smejkal P.-Kratochvíl, Pavlíček 2, ŽK: Kratochvíl, Beránek, Sádecký(To), |
10:40 |
Olymp |
Technika B |
1:5 |
(1:3) |
Kunc A.-Vykypěl, Dohnal 3, Luner Z., |
|
13:10 |
Excalibur |
Gascar |
1:2 |
(0:1) |
Smutný-Krůtil, Horvát, ČK: Krůtil, Maňák P., Mikšovský(G), ŽK: Berger Pe.(Ec), |
|
14:00 |
Engas |
RST |
2:2 |
(1:2) |
Kučera, Bursák-Černík 2, |
|
09:50 |
Kickers |
Napoleon |
2:5 |
(1:2) |
Dítě, Harenčák-Entler L., Žáček O. a Pa. a Pe. 2, ŽK: Kalus(K), |
|
10:40 |
Experiment |
Chlup.pozůstalí |
2:4 |
(0:1) |
Mráz, Hamala-Pumprla 2, Janoušek, Švácha ml., ŽK: Cach(Ep), |
|
13:10 |
FPO Blansko |
Orel Obřany |
3:3 |
(1:1) |
Suchý, Žák, Beneš P.-Minařík 2, Šesták, ŽK: Beneš M.(Bl), |
|
14:00 |
Greens |
Antabus |
|
|
ODLOŽENO |
|
Kolo |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Střelci + karty |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:00 |
Excalibur |
Technika B |
0:1 |
(0:0) |
Vykypěl, ŽK: Berger Pe.(Ec), |
11:30 |
Engas |
Tornádo B |
6:4 |
(2:2) |
Kanuch, Gdovec 3, Gajda 2-Kříž, Tesař, Hrdlička 2, |
|
12:20 |
Olymp |
RST |
9:1 |
(3:0) |
Kunc L.2 a A.3, Novotný 3, Tulis-Černík, ŽK: Alexa(RST), |
|
14:50 |
Adom |
Gascar |
2:13 |
(0:7) |
Majzlík, Farný-Jedlička, Brom 2, Maňák J.3, Horvát 2, Mikšovský 2, Čaderský 3, |
|
09:00 |
Experiment |
Greens |
5:0 |
(kont.) |
Greems se nedostavili, |
|
11:30 |
Kickers |
FPO Blansko |
3:1 |
(2:1) |
Sláma, Merta, Ostrý-Beneš P., |
|
12:20 |
Chlup.pozůstalí |
Antabus |
4:3 |
(0:0) |
Kadlčák ml.4-Fiala, Sysel, Vrána T., ŽK: Švácha ml.(ChP), |
|
14:50 |
Napoleon |
Orel Obřany |
4:5 |
(3:1) |
Hofírek R., Žáček O., Daněk 2-Pivko M., Minařík 4, ŽK: Žáček Pe.(N), |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:50 |
Excalibur |
Tornádo B |
0:1 |
(0:0) |
Hovězák, ŽK: Tomsa(Ec), |
10:40 |
Engas |
Technika B |
4:6 |
(2:2) |
Kanuch, Gdovec, Mučič, Koudelka-Porč 2, Vykypěl, Dohnal 2, Indra, ŽK: Pěček(Te), |
|
13:10 |
Adom |
RST |
4:3 |
(2:2) |
Majzlík 2, Farný, Mozol-Černík, Honek, Alexa, |
|
14:00 |
Olymp |
Gascar |
3:3 |
(2:0) |
Kunc A., Tulis, Novotný-Maňák J., Krůtil, Čaderský, ŽK: Tulis(Ol), |
|
09:50 |
Kickers |
Greens |
5:0 |
(kont.) |
Greems se nedostavili, |
|
10:40 |
Experiment |
FPO Blansko |
2:7 |
(0:5) |
Varga, Mráz-Žák 2, Dobiášek 2, Srnský, Kratochvíl 2, |
|
13:10 |
Chlup.pozůstalí |
Orel Obřany |
1:2 |
(0:1) |
Pumprla-Minařík, Adamec, ŽK: Kadlčák ml.(ChP), |
|
14:00 |
Napoleon |
Antabus |
3:0 |
(0:0) |
Žáček O. a Pa., Kmeť, ŽK: Vrána J.(A). |
|
Kolo |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Střelci + karty |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:00 |
Gascar |
Technika B |
0:2 |
(0:1) |
Hudeček, Pěček, ŽK: Jedlička(G), Trčka(Te), |
11:30 |
RST |
Tornádo B |
2:6 |
(1:3) |
Žák V., Honek-Beránek, Tesař 2, Kratochvíl, Benda, Hovězák, |
|
12:20 |
Adom |
Engas |
|
|
ODLOŽENO |
|
14:50 |
Olymp |
Excalibur |
|
|
ODLOŽENO |
|
09:00 |
Napoleon |
FPO Blansko |
2:3 |
(0:2) |
Hofírek R., Žáček Pa.-Dobiášek, Rek, Matuška, |
|
11:30 |
Chlup.pozůstalí |
Greens |
5:3 |
(1:3) |
Švácha ml. a st., Kadlčák ml. a st., Janoušek-Martínek, Hrazdílek 2, ŽK: Hrazdílek(Gr), |
|
12:20 |
Experiment |
Antabus |
1:3 |
(0:2) |
Varga-Nosek, Poláček, Janištín, ČK: Cach(Ep), Přerovský(A), ŽK: Nosek(A), |
|
14:50 |
Kickers |
Orel Obřany |
8:2 |
(5:1) |
Harenčák 2, Purč, Fortelný 2, Sláma 3-Adamec, Horáček, |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:50 |
Gascar |
Tornádo B |
6:3 |
(2:0) |
Krůtil 2, Horvát, Mikšovský, Brom 2-Kratochvíl 2, Vaculík, ŽK: Mikšovský(G), Tesař(To), |
10:40 |
RST |
Technika B |
1:4 |
(0:2) |
Šudák-Hudeček 2, Launa 2, |
|
13:10 |
Olymp |
Engas |
|
|
ODLOŽENO |
|
14:00 |
Adom |
Excalibur |
0:2 |
(0:1) |
Berger Pe., Jelínek M., |
|
09:50 |
Chlup.pozůstalí |
FPO Blansko |
5:1 |
(0:0) |
Švácha st. a ml., Kadlčák ml.2, Pumprla-Beneš M., ŽK: Beneš M., Žák(Bl), |
|
10:40 |
Napoleon |
Greens |
5:0 |
(3:0) |
Hofírek R.2, Žáček Pa. a Pe. a O., ČK: Zvěřina T.(Gr), ŽK: Žáček Pe.(N), |
|
13:10 |
Experiment |
Orel Obřany |
3:2 |
(3:0) |
Varga, Hamala, Urban-Pivko M., Šesták, |
|
14:00 |
Kickers |
Antabus |
4:0 |
(1:0) |
Harenčák, Purč, Sláma 2, ČK: Nosek(A). |
|
Kolo |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Střelci + karty |
|
MUTĚ NICKÁ |
09:00 |
Tornádo B |
Technika B |
4:2 |
(2:1) |
Tesař 2, Vaculík 2-Stojanov, Kadlec, ŽK: Klapko(To), |
09:50 |
Gascar |
RST |
5:1 |
(2:1) |
Brom 2, Krůtil, Maňák P., Horvát-Rajsigl, |
|
10:40 |
Engas |
Excalibur |
3:1 |
(2:1) |
Gdovec 2, Endlicher-Smutný, ŽK: Walla(Ec), |
|
11:30 |
Adom |
Olymp |
1:7 |
(0:0) |
Jantač-Novotný 2, Tulis 2, Kunc A.2 a L., |
|
12:20 |
Greens |
FPO Blansko |
1:2 |
(0:1) |
Hrazdílek-Kratochvíl 2, |
|
13:10 |
Chlup.pozůstalí |
Napoleon |
1:4 |
(1:2) |
Skokan-Žáček Pa. a O., Hofírek R., Kmeť, ŽK: Pupp(ChP), Hofírek R.(N), |
|
14:00 |
Experiment |
Kickers |
0:1 |
(0:0) |
Dítě, ŽK: Mráz(Ep), |
|
14:50 |
Antabus |
Orel Obřany |
1:3 |
(0:0) |
Přerovský-Adamec, Minařík 2, ŽK: Fiala, Poláček(A). |
|
Kolo |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Výsledek |
Střelci + karty |
|
NOVOLÍ ŠEŇSKÁ |
09:00 |
Technika B |
Tornádo B |
3:1 |
(1:1) |
Dohnal 2, Votava-Vodička, |
09:50 |
Kickers |
Experiment |
7:4 |
(2:2) |
Sláma 5, Ostrý, Kalus-Žúbor J.2 a M.2, |
|
10:40 |
Napoleon |
Chlup.pozůstalí |
3:4 |
(1:3) |
Filipec 2, Žáček O.-Švácha st.2, Kadlčák st. a ml., ČK: Kadlčák st.(ChP), ŽK: Kadlčák ml.(ChP), |
|
11:30 |
RST |
Gascar |
5:0 |
(kont.) |
neop.start hráče Vystrčila (G) v trestu, |
|
12:20 |
Excalibur |
Engas |
0:1 |
(0:1) |
Gdovec, ŽK: Kanuch(En), |
|
13:10 |
Olymp |
Adom |
5:2 |
(2:0) |
Kunc L.3, Novotný 2-Mozol, Čáp, ŽK: Mozol, Čáp(A), |
|
14:00 |
FPO Blansko |
Greens |
3:2 |
(1:1) |
Srnský 2, Alexa-Balát, Zvěřina T., ŽK: Zvěřina T.(Gr), |
|
14:50 |
Orel Obřany |
Antabus |
2:0 |
(0:0) |
Pivko T., Minařík, ŽK: Niedermeier(A). |